Školka je zpět :)

Milí rodiče, dovoluji si informovat Vás, že od pondělí je obnoven provoz mateřské školy. Paní učitelky jsou již v pořádku a všechny se těšíme na Vaše děti. Věřím, že i rodinami nákaza proběhla jako vítr a obešla se bez vážnějších potíží, mockrát Vám děkujeme za milé zprávy a "reportáže" z Vašich domovů o průběhu izolací a karantén. V pondělí se otevírá v běžném režimu školka i jídelna, platí úterní bazén i plánované divadlo. Moc prosím, pokud jste s dětmi neprošli izolací ani nebyli na testu, který by vyšel negativní, abyste zvážili otestování dětí před příchodem do školky. Pokud byste měli pochybnosti o zdraví svých dětí, nechte je, prosím, raději ještě pár dní doma. Zároveň prosíme o pochopení při odesílání nachlazených dětí s rýmou a kašlem zpátky domů, i jedno nemocné dítě může opět ohrozit celý kolektiv. I když vím, že má-li se k nám omikron vrátit, asi tomu nezabráníme, ale jistě pochopíte, že preventivní opatření musíme v zájmu fungování školky učinit. Hezký víkend a v pondělí naviděnou!

Zpět