Strašidla NA SKALECH

Milí rodiče, pomalu se nám blíží konec října a s ním spojený halloween. Po loňském velmi povedeném lampionovém průvodu jsme letos připravily pro školkáčky, školáky, jejich sourozence a kojetické kamarády strašidelnou stezku v lese Na Skalech. Sejdeme se tedy 31.10. nejdříve v 17 h v ulici Pod Skalama. Registrace na stezku bude možná do 18 hodin. Vítáni jsou všichni v maskách, s lampiony a něčím sladkým/slaným k zakousnutí pro ostatní. My na oplátku nachystáme na zahřátí svařák a čaj. Přivoláme do lesa strašidla a vymyslíme úkoly pro malé odvážlivce, se kterými si stezku projdete i Vy. Při registraci nebude chybět ani malování na tvář. Po úspěšném absolvování strašidelné stezky děti obdrží drobnou odměnu. Nezapomeňte s sebou vzít dobrou náladu a užít si toto sousedské setkání. :) Tým ZŠ a MŠ Kojetice

Zpět