Testování ve škole

Milí rodiče, v souvislosti s aktuálně vydanými protiepidemickými opatřeními si dovoluji informovat Vás o průběhu testování ve škole po vánočních prázdninách. Vzhledem k tomu, že je naše škola přihlášena k PCR testování žáků a nevyužíváme antigenní testy, pravidla se pro nás nemění a budeme nadále testovat naše žáky pouze jedenkrát týdně. Testovat budeme každé pondělí, jako doposud. Mění se pravidla pro trasování kontaktů a zrychluje se spolupráce s hygienou - na školách nyní leží více práce a kompetencí, ale v této situaci s tím zcela souhlasím a jsem ráda, že můžeme KHS pomoci. Kdybyste proto zaznamenali u Vašeho dítěte nebo ve Vaší rodině pozitivní test na Covid, budu moc ráda, pokud mi tuto informaci předáte, budeme moci obratem reagovat. Dále se mění pravidla pro testování zaměstnanců, na která budeme samozřejmě v souladu s nařízením také reagovat. Mnohokrát Vám děkuji za spolupráci a přeji šťastný vstup do roku 22! Kamila Janyšková

Zpět