Vánoční besídka pro rodiče

Milí rodiče, srdečně vás zveme na vánoční besídku dětí a žáků ZŠ a MŠ Kojetice. Devatenáctého prosince od pěti hodin se sejdeme ve společenském sále restaurace Zlonínský dvůr, kde vystoupí se svými představeními všichni od těch nejmenších, až po nejstarší žáky. Program bude pestrý, kromě školy a školky vystoupí také kroužek streetdance a hudební kroužek, těšit se můžete na básničky, písně, koledy, divadélka, tance a mnoho dalšího. Věříme, že si uděláte čas a přijdete naše děti podpořit, trénují opravdu poctivě. Akcí navazujeme na tradici naší školy a besídky pro rodiče, které se konaly ve Společenském domě v Neratovicích. Díky tomu, že budeme v sále a v teple všichni uvidí, děti budou slyšet, na flétny nebudeme hrát v palčákách a streetdance nebude muset shánět jednotné péřovky. Zároveň budou mít všechny třídy a kroužky dost prostoru Vám ukázat, co vše se naučily :). Za výtěžek ze vstupného uhradíme pronájem společenského sálu a hlavně koupíme každému dáreček pod stromeček, aby si ze třídních besídek děti odnesly něco hezkého na památku. Vstupenky je možné zarezervovat na mailu sekretariat@skolakojetice.cz. Budeme se moc těšit!

Zpět